Pandora Alapítvány

Autista gyermekek fejlesztése, életminőségének javítása

Jegyzőkönyv

Amely készült A Pandora Alapítvány Kovács János Bendegúz és Más Autista Gyermekekért(székhely: 4634, Aranyosapáti, Hunyadi utca 17.) levelezési címén, 2013. január 5.-én, kuratóriumi ülés alkalmával, mely 17-órakor  megkezdődött.

Kuratórium ülésén jelen vannak: Kristóf Kornélia kuratórium elnöke, valamint Kádár Zsolt és  Vojtkó Zoltán kuratóriumi tagok.

A jegyzőkönyvet Kádár Zsolt vezeti.

Napirendi pontok:

1. Előző évi beszámoló elfogadása

1. Az alapítvány működéséhez  és céljaink megvalósításához szükséges anyagi javak megszerzésének megvitatása

1. 2013.évi költségvetési tervezet megvitatása és elfogadása

Kuratóriumi határozat

Az alapítvány kuratóriuma egyszerű többséggel az alábbi határozatokat hozta:

1. A kuratórium 100%-os szavazati arányban elfogadta a 2012.évi értékelést.( Kristóf Kornélia kuratóriumi elnök beszámolója alapján)

1. A kuratórium 100%-os szavazati arányban elfogadta 2013 költségvetését.

A taggyűlés befejezésének időpontja:  19óra 30 perc.

Taksony, 2013.01.05

Kádár Zsolt                                                                    Kristóf Kornélia

Jegyzőkönyv vezető                                                   jegyzőkönyv hitelesítő

Jegyzőkönyv

Amely készült A Pandora Alapítvány Kovács János Bendegúz és Más Autista Gyermekekért(székhely: 4634, Aranyosapáti, Hunyadi utca 17.) levelezési címén, 2014. január 4.-én, kuratóriumi ülés alkalmával, mely 17-órakor  megkezdődött.

A jegyzőkönyvet Vojtkó Zoltán vezeti.

Napirendi pontok:

1. 2013. évi beszámoló elfogadása

1. 2014.évi költségvetési tervezet megvitatása és elfogadása

1. 2014. évi feladatok ismertetése( Kristóf Kornélia kuratóriumi elnök által)

Kuratóriumi határozat

Az alapítvány kuratóriuma egyszerű többséggel az alábbi határozatokat hozta:

1. A kuratórium 100%-os szavazati arányban elfogadta a 2013.évi értékelést.( Kristóf Kornélia kuratóriumi elnök beszámolója alapján)

1. A kuratórium 100%-os szavazati arányban elfogadta 2014 költségvetését.

1. A kuratórium 100%-os szavazati arányban elfogadta 2014.évi feladatokat

A taggyűlés befejezésének időpontja:  19óra

Taksony, 2014.01.04

Vojtkó Zoltán                                                               Kristóf Kornélia

Jegyzőkönyv vezető                                              jegyzőkönyv hitelesítő

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 1
Heti: 6
Havi: 3
Össz.: 13 513

Látogatottság növelés
Oldal: Kuratóriumi ülések
Pandora Alapítvány - © 2008 - 2024 - pandora-alapitvany.hupont.hu

A HuPont.hu egyszerűvé teszi a weblapkészítés minden lépését! Itt lehetséges a weblapkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »